Witaj
W naszej szkole

Witaj w Szkole Języka Angielskiego dla Ambitnych,
w Szkole Agnieszki Kostrzewy-Nowak (AKN)

Zapewniamy nowatorskie i skuteczne podejście do nauki języka angielskiego.

Stawiamy na jakość nauczania oraz efekty, stąd uczestnicy zajęć są zobligowani do przestrzegania zasad dotyczących porozumiewania się z lektorami wyłącznie w języku angielskim oraz systematycznego przygotowywania się do zajęć.

Naszą szkołę charakteryzuje przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia i troska o jego zadowolenie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lektorami, którzy potrafią sprostać najwyższym wymaganiom kursantów, dostosowując się jednocześnie do ich indywidualnego rytmu nauki i osobowości.

Pragniemy rozwijać się pod względem stosowanych metod współpracy i nauczania. Ponadto jesteśmy przekonani, iż prawdziwa skuteczność to efektywne motywowanie słuchaczy. Jest to podstawowy filar każdego naszego kursu. Poprzez budowanie odpowiednich relacji, chcemy zarażać naszą pasją do języka angielskiego, tym samym sprawiać, aby pogłębianie wiedzy stało się przyjemnością!

Jak uczymy

Atuty
naszej szkoły

1.

Bardzo poważnie traktujemy uwagi naszych klientów i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim wymaganiom!

2.

Najbardziej pracowici oraz ambitni uczestnicy zajęć otrzymują od nas zajęcia gratisowe!

3.

Prowadzimy zajęcia z osobami, które tak jak my stawiają na najlepszą jakość!

4.

Brak przygotowania do zajęć traktujemy jak nieobecność na zajęciach!

Nasi
lektorzy

Agnieszka

Języka angielskiego uczy już od 10 lat. Jej przygoda z dydaktyką rozpoczęła się podczas studiów na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie już od pierwszych praktyk w szkole, wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z nauczaniem innych. Udzielała lekcji indywidulnych, pracowała jako lektor w szkołach językowych, a także w firmach na terenie Warszawy. W międzyczasie prowadziła własną działalność polegającą na prowadzeniu kursów in-company.

Podczas półtorarocznego pobytu w Wielkiej Brytanii uczyła obcokrajowców w szkole językowej w centrum Londynu. Ten etap w jej życiu pokazał, że chciałaby mieć własną szkołę stacjonarną, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego, kto jest ambitny, zmotywowany i chce się uczyć. Uczenie takich osób sprawia Agnieszce największą przyjemność.

Jest absolwentką Kolegium Języka Angielskiego UW, Wydziału Lingwistyki Stosowanej specjalność tłumaczeniowej oraz kursu TEFL w Londynie.

Ania

Lektorka, która jest wymagająca i bardzo konsekwentna. Ceni sobie współpracę z ludźmi, którzy mają określony cel. Jest bardzo elastyczna i zorganizowana, za co zdobywa pozytywne oceny sowich podopiecznych. Obecnie studiuje psychologię, co pozwala jej na zrozumienie kursantów i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb.

Piotr

Poliglota wśród naszych lektorów. Jest bardzo ambitnym i zmotywowanym nauczycielem. Potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów i docenia wszystkie informacje zwrotne jakie od nich otrzymuje. Jest otwarty na nowe pomysły i cały czas się dokształca. Uwielbia uczyć wymowy, co nie znaczy, że całe lekcje są temu poświęcane.

Anna

Lektorka polskiego pochodzenia ze Stanów Zjednoczonych. Pracuje z nami od 6 miesięcy, jest psychologiem i sprawia, że każdy uczeń staje się bardziej komunikatywny. Jest bardzo przyjazną osobą, co sprawia, że kursanci świetnie się z nią czują. Do tego przykłada wagę do przygotowania do zajęć, ponieważ profesjonalizm jest dla niej bardzo ważny.

Clinton

Nasz nowy lektor z Australii z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Clint to bardzo otwarta i profesjonalna osoba. Potrafi się świetnie dostosować do sytuacji oraz preferencji kursantów. Zajęcia z nim to sama przyjemność, a egzotyczny akcent to prawdziwa wisienka na torcie.