To co wyróżnia
naszą szkołę

1.

Notatka z lekcji: nasze kursy nie są oparte na podręcznikach, to lektor notuje za Ciebie i po każdej lekcji wysyła Ci notatkę.

2.

Indywidualne podejście: zaczynamy od rozmowy wstępnej na której określamy to, czego potrzebujesz.

3.

Pełna elastyczność: terminy zajęć zależą od Ciebie, zaczynasz i kończysz kurs kiedy chcesz.

4.

Praca domowa: brak przygotowania do zajęć traktujemy jak nieobecność na zajęciach!

 

Nasi
lektorzy

Agnieszka

Agnieszka nie założyła szkoły, ponieważ od początku chciała uczyć; marzyła o byciu tłumaczem, ale jak prawie każdy student kierunku językowego, spróbowała nauczania, które pozwoliło wyzwolić jej kreatywność do tego stopnia, że pomimo ukończenia studiów tłumaczeniowych, nadal obstaje przy nauczaniu, co jak twierdzi, jest najbardziej satysfakcjonującą pracą na świecie. Stało się tak również ku radości jej mamy, która od zawsze wiedziała, że Agnieszka będzie uczyła, ponieważ kiedy w dzieciństwie przychodziły do niej koleżanki, zawsze chciała się z nimi bawić w szkołę i zawsze była nauczycielką:)

Nauczanie nie było łatwe od samego początku. Metodą prób i błędów, jak również wykorzystywania pomysłów czerpanych ze wspaniałych zajęć na metodyce nauczania języka angielskiego odkrywała powoli jak bardzo kreatywne i satysfakcjonujące jest przekazywanie wiedzy. Dodatkowe doświadczenie zdobyte w pracy z kursantami z całego świata w Londynie pozwoliło jej zrozumieć, że już od poziomu A1 należy stosować na zajęciach tylko język docelowy. 

Agnieszka uwielbia uczyć osoby ambitne i pracowite, wtedy wyniki są bardzo widoczne, co przynosi jej wiele radości. Bardzo ważne jest też dla niej dawanie kursantom dodatkowych możliwości obcowania z językiem stąd pomysły wydarzeń szkolnych w języku angielskim. Uwielbia języki obce, poznawanie nowych kultur od podszewki i tyle innych rzeczy, że niestety zawsze robi wszystko w biegu, ponieważ trudno jej zmieścić wszystkie swoje ambicje w 24 godzinach.

 

Joanna

Uwielbia sztukę, szczególnie współczesną, dlatego jednym z jej ulubionych miejsc na ziemi jest Museum of Modern Art w Nowym Jorku. Jej pasją od dawna są także psychologia, muzyka oraz języki angielski i francuski. W pracy w AKN ceni sobie najbardziej kontakt ludźmi i możliwość ciągłego rozwoju osobistego.

 

Ania

Na studiach poświęciła się tłumaczeniom, jednak to nauczanie innych sprawia jej największą radość. Swoją pierwszą lekcję odbyła w wieku sześciu lat, kiedy to uczyła ośmioletnią koleżankę różnicy pomiędzy present simple a present continuous. Wtedy to otrzymała swoją pierwszą wypłatę w postaci batonika czekoladowego.

Możliwość codziennego porozmawiania ze skrajnie różnymi od siebie osobami to powód dla którego nauczanie jest dla niej satysfakcjonujące. Poza językiem angielskim największymi pasjami Ani są wspinaczka i podróże.

 

Piotr

Poliglota wśród naszych lektorów. Jest bardzo ambitnym i zmotywowanym nauczycielem. Potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów i docenia wszystkie informacje zwrotne jakie od nich otrzymuje. Jest otwarty na nowe pomysły i cały czas się dokształca. Uwielbia uczyć wymowy, co nie znaczy, że całe lekcje są temu poświęcane.

 

Angela

Angela to koleżanka Agnieszki, z którą pracowały razem w szkole językowej w Londynie. Była pierwszym naszym gościem zagranicznym po otwarciu szkoły i tak jej się spodobało, że postanowiła przeprowadzić się do Warszawy. Bardzo dużą uwagę przykłada do wymowy oraz aspektów kultury brytyjskiej, a jej kursanci uwielbiają ją za prosty sposób przekazywania wiedzy. Jest prawdziwą kopalnią wiedzy na temat slangu oraz języka korporacyjnego.

 

Ania

Już od ponad pięciu lat zarażam swoich uczniów pasją do angielskiego i hiszpańskiego. Kiedyś myślałam, że zajmę się głównie tłumaczeniami, ale nauczanie uzależnia. Dlaczego? Nic nie daje większej satysfakcji niż zadowoleni uczniowie robiący postępy. W pracy lektora cenię też różnorodność: nie ma dwóch takich samych uczniów, każdy jest inny i stanowi nowe wyzwanie. Lubię „rozgryzać” swoich kursantów i odkrywać, jaki sposób uczenia jest dla nich najskuteczniejszy. Dlatego też dostosowuję tematykę i formę zajęć do potrzeb uczniów. Na moich lekcjach zawsze panuje przyjemna atmosfera, bo w takich warunkach najszybciej chłonie się wiedzę. Ale żarty się kończą kiedy uczeń jest nieprzygotowany – znika uśmiech z mojej twarzy, a to podobno dla nich największa kara. W wolnym czasie odpoczywam jeżdżąc na rowerze i tańcząc salsę. Uwielbiam też podróże, a moim ulubionym kierunkiem jest Ameryka Łacińska.

Ania

Lektorka, która jest wymagająca i bardzo konsekwentna. Ceni sobie współpracę z ludźmi, którzy mają określony cel. Jest bardzo elastyczna i zorganizowana, za co zdobywa pozytywne oceny swoich podopiecznych. Obecnie studiuje psychologię, co pozwala jej na zrozumienie kursantów i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb.

 

Alexander

Being a mentor is a life-changing experience everyday. The memories and the relationships you forge, the discoveries you share & through which you build a better understanding for what's to come tomorrow, the chance to fully immerse yourself in an unknown world & see it through your mentees eyes.. It's a rewarding path to take, even more so knowing that you've helped shape someone's day in a way that makes them smile. These are but a few reasons why I enjoy coaching my mentees in English.

Favourite quote: Take the sourest lemon life has to offer and turn it into something resembling lemonade - This is Us 2016

 

 

Marcin

Lubię uczyć. Robię to już prawie połowę swojego życia i jeszcze mi się nie znudziło więc prawdopodobnie dobrze wybrałem. Uczyłem w gimnazjum, obecnie uczę w liceum i technikum oraz studentów w jednej z prywatnych uczelni więc potrafię dotrzeć do osób w różnym wieku i o różnych umiejętnościach językowych.  Podejmuję nowe wyzwania związane z nauczaniem żeby nie popaść w rutynę – czego dowodem moja roczna obecność w AKN.

Podczas zajęć staram się utrzymywać przyjacielską atmosferę. Gry słowne oraz żarty są stałym elementem moich lekcji dzieki czemu moi uczniowie są pozytywnie nastawieni oraz zmotywowani. Kiedyś uczeń zapytał mnie dlaczego chodzę cały czas uśmiechnięty. Odpowiedziałem, że ja mam po prostu taki wyraz twarzy 🙂

Żeby nie było, że tylko uczę. Regularnie uczęszczam na siłownię oraz gram w piłkę nożną co  pozwala mi na „reset” i odzyskanie jasności umysłu. Dużo czasu spędzam też z rodziną – razem z córką i żoną szczególnie uwielbiamy rowerowe wycieczki i granie w gry planszowe.

 

 

Kinga

Język angielski to jedna z moich pasji i powód dla którego zostałam lektorką. Inne zainteresowania to taniec ludowy, język włoski i mopsy 🙂 Angielski i taniec były obecne w moim życiu od najmłodszych lat więc zdecydowanie stały się częścią mnie. To co najbardziej lubię w nauczaniu to rozwój – mój i moich uczniów. Stale muszę szukać nowych pomysłów i polepszać swoje umiejętności. Kocham również przebywać wśród innych ludzi, więc ta praca jest dla mnie idealna!

 

Natalia

Wykształcenie: Lingwistyka Stosowana (angielski i hiszpański) Uniwersytet Warszawski

Hobby: crossfit

Dlaczego lubię uczyć: poznawanie ludzi z różnym doświadczeniem i charakterami. Lubię obserwować postępy uczniów spowodowane wspólnymi zajęciami