Szkoła Języka Angielskiego - Agnieszka Kostrzewa-Nowak > Indywidualny Kurs Angielskiego Warszawa Muranów
Indywidualny Kurs Angielskiego Warszawa Muranów

Język angielski indywidualnie Warszawa Muranów

Myślisz o indywidualnej nauce języka angielskiego i szukasz profesjonalnej szkoły? Zapraszamy! Organizujemy kursy angielskiego w Warszawie na Muranowie. Wysoki poziom zajęć, doświadczeni lektorzy, ciekawa forma nauki, przyjemna atmosfera – na to wszystko możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na nawiązanie z nami współpracy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane są potrzeby naszych kursantów. Niektóre osoby pragną przede wszystkim skupić się na podniesieniu takich kompetencji językowych jak słuchanie i mówienie, innym z kolei zależy bardziej na umiejętności pisania. Dlatego też nie trzymamy się sztywno programów nauczania, a wręcz przeciwnie – dostosowujemy je do indywidualnych oczekiwań. Nie musisz obawiać się, że tempo nauki będzie dla Ciebie zbyt duże albo że zmarnujesz czas na przyswajanie niepotrzebnego słownictwa. Zadbamy o to, by rodzaj i forma ćwiczeń pomogły osiągnąć zamierzony przez Ciebie cel. Możemy zaproponować Ci także indywidualne kursy angielskiego dla biznesu.

Co wyróżnia nasze indywidualne zajęcia języka angielskiego?

Ucząc się języka angielskiego indywidualnie z naszym lektorem, możesz liczyć na szybkie efekty. Wiele osób sądzi, że do nauki języków obcych trzeba mieć specjalne predyspozycje. Tak naprawdę ważne jest jednak, by dobrać sposób nauczania do osobowości kursanta. W swojej pracy sięgamy po nowoczesne naukowe metody, które ułatwiają przyswajanie nowych wiadomości. Zapewniamy również wysokiej jakości materiały merytoryczne, a także dbamy o to, by nauka odbywała się bez stresu w miłej atmosferze.