Immersion course (21-22.10)

Weekend is officially in the books, and what extraordinary days they were! 😄 Our group of students, most of whom were strangers at the start, quickly connected through networking.

We delved deep into the world of language, learning new vocabulary, engaging in language games, and even trying our culinary skills by making a delicious soup. We also embarked on an exciting project where students collaborated to find an escape route from a deserted island. To cap off the day, we watched a video on motivation.

We are profoundly grateful to all our participants for their unwavering consistency and ambitious spirit. This is exactly what we cherish! 😄🙌

Szanowni Pa艅stwo,
Prosimy o zapoznanie si臋 z poni偶szymi informacjami oraz wyra偶enie zgody poprzez zaznaczenie przycisku: 鈥瀂apozna艂em si臋鈥. Informujemy, i偶 zawsze przys艂uguje Pa艅stwu mo偶liwo艣膰 wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W zwi膮zku z obowi膮zuj膮cym od 25 maja 2018 r. Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE 鈥 okre艣lanego jako RODO informujemy na jakich zasadach b臋dziemy przetwarza膰 Pa艅stwa dane osobowe zbierane za pomoc膮 tej strony internetowej.

Rodzaj danych:

Administrator Danych Osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, kt贸ry decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Szko艂a J臋zyka Angielskiego Agnieszka Kostrzewa 鈥 Nowak z siedzib膮 w Warszawie (00-896), ul. Ogrodowa 32a/13 NIP: 8321961262, REGON: 142858879. Mo偶esz skontaktowa膰 si臋 z nami pisemnie, za pomoc膮 poczty tradycyjnej pisz膮c na adres: Administratora lub poprzez wiadomo艣膰 e-mail na adres: info@akn.edu.pl

Podstawa pozyskiwania Pa艅stwa danych osobowych:
Przetwarzanie danych osobowych wymaga podstawy prawnej. RODO w art. 6 ust. 1 przewiduje kilka rodzaj贸w takich podstaw prawnych dla przetwarzania danych, a w przypadkach korzystania ze strony https://akn.edu.pl/ mamy do czynienia z nast臋puj膮cymi przes艂ankami legalno艣ci: osoba, kt贸rej dane dotycz膮 wyrazi艂a zgod臋 na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub w wi臋kszej liczbie okre艣lonych cel贸w. Przetwarzanie jest niezb臋dne do cel贸w wynikaj膮cych z prawnie uzasadnionych interes贸w realizowanych przez Administratora Pa艅stwa dane, w ramach naszych us艂ug, przetwarzane b臋d膮 wy艂膮cznie w przypadku posiadania przez nas lub inny podmiot przetwarzaj膮cy dane jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych i wy艂膮cznie w celu dostosowanym do danej podstawy. Pa艅stwa dane przetwarzane b臋d膮 do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania 鈥 czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofni臋cia, ograniczenia lub innych dzia艂a艅 z Pa艅stwa strony ograniczaj膮cych t臋 zgod臋, w przypadku niezb臋dno艣ci danych do wykonania umowy 鈥 przez czas jej wykonywania, a w przypadku, gdy podstaw膮 przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora 鈥 do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.

Przekazywanie Pa艅stwa danych osobowych:
Zgodnie z obowi膮zuj膮cym prawem Pa艅stwa dane mo偶emy przekazywa膰 podmiotom przetwarzaj膮cym je na zlecenie Szko艂y J臋zyka Angielskiego Agnieszka Kostrzewa 鈥 Nowak .Przyk艂adowymi Zleceniobiorcami mog膮 by膰 agencje reklamowe, podwykonawcy naszych us艂ug oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowi膮zuj膮cego prawa np. s膮dy, prokuratura itp. w oparciu o stosown膮 podstaw臋 prawn膮.

Na naszych stronach internetowych i w aplikacjach u偶ywamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych s艂u偶膮cych do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udost臋pnianych tre艣ci i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. W ten spos贸b technologi臋 t臋 wykorzystuj膮 r贸wnie偶 nasi Zaufani Partnerzy, kt贸rzy tak偶e chc膮 serwowa膰 reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym (tj. Tw贸j komputer, tablet, smartphone itp.), kt贸re przegl膮darka wysy艂a do serwera przy ka偶dorazowym wej艣ciu na stron臋 z tego urz膮dzenia, podczas gdy odwiedzasz r贸偶ne strony w Internecie.

Pa艅stwa uprawnienia:
Zgodnie z RODO przys艂uguj膮 Pa艅stwu nast臋puj膮ce uprawnienia wobec danych i ich przetwarzania przez nas i Zaufanych Partner贸w: Je艣li udzielili Pa艅stwo zgody na przetwarzanie danych mog膮 Pa艅stwo w ka偶dej chwili j膮 wycofa膰. Maj膮 Pa艅stwo r贸wnie偶 prawo 偶膮dania dost臋pu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usuni臋cia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyra偶enia sprzeciwu wobec przetwarzani danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego 鈥 PUODO. Uprawnienia powy偶sze przys艂uguj膮 tak偶e w przypadku prawid艂owego przetwarzania danych przez administratora

Zapoznalem sie Zapoznam sie p贸藕niej