Dlaczego warto skorzystać z kursu mieszanego: angielski ogólny i biznesowy?

Znajomość angielskiego jest ważna w życiu codziennym. Dzięki niej możemy swobodnie porozumiewać się podczas podróży za granicę, a także poznawać nowe osoby. Umiejętność rozmowy oraz tworzenia pism w obcym języku stanowi też istotną kwestię w wielu zawodach. Jeśli więc wykażemy się znajomością angielskiego, nierzadko możemy liczyć na wyższe stanowisko. Sposobem na naukę zarówno zwrotów ogólnych, jak i tych biznesowych są kursy mieszane. Jakie mają zalety?

Jakie zalety ma mieszany kurs języka angielskiego?

Mieszane kursy angielskiego to doskonały wybór dla każdego, kto chce wykorzystać język obcy w różnych sytuacjach. Dzięki niemu dowiemy się, jak prowadzić biznesowe rozmowy oraz tworzyć oficjalne pisma, a przy tym, poznamy język nieoficjalny, który wykorzystamy na co dzień. To pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ w innym przypadku musielibyśmy osobno chodzić na kurs angielskiego biznesowego i na klasyczne zajęcia.

Warto podkreślić, że mieszane indywidualne kursy języka angielskiego są z reguły w pełni dopasowane do potrzeb słuchacza. Prowadzący po rozmowie z kursantem na temat jego potrzeb może stworzyć dostosowany do nich plan zajęć, biorąc pod uwagę także zainteresowania danej osoby. Dzięki temu zyskamy pewność, że zaczniemy uczyć się dokładnie tego, co jest nam potrzebne, a żadna z lekcji nie będzie stratą czasu.

Angielski ogólny i biznesowy — dla kogo?

Mieszane kursy angielskiego, obejmujące zarówno język ogólny, jak i biznesowy są dobrym wyborem dla osób, które chcą opanować mówienie i pisanie w obcym języku do perfekcji. To też odpowiednia opcja dla słuchaczy pragnących nauczyć się języka niezbędnego w ich pracy, a przy tym przypomnieć sobie wiadomości zdobyte w szkole, gdzie nacisk kładziono głównie na język ogólny.